Hakkımızda

Erzincanlı Başpınarlar ve Canpey Tulum Peynirleri

Erzincanlı Başpınarlar Firması 40 Yıllık bir geçmişe sahiptir. Erzincan Tulum Peyniri imalatı ve satışını yapan firmamız yılların birikimi ile imalat yapmaktadır.

Başpınarlar ve Canpey markası ile ürettiği Erzincan Tulum Peyniri ülkemizin saygın şarküterilerinde satılmaktadır.

Erzincan Tulum Peynirinin marka özelliğini korumayı ilke edinen firmamız kurulduğu günden bugüne, modern tesislerinde, sağlıklı ve hijyenik koşullarda imalatını sürdürmektedir. Başpınarlar ve Canpey tüketicilerine kaliteli ve lezzetli ürünler sunmayı ilke edinmiştir.

Erzincan'da üretilen tulum peynir geleneğini hijyenik ve modern tesislerde gerçekleştirerek sürekliliğin sağlamak, Dünya’ya tanıtmak ve sahip olduğumuz bu kültür mirasına sahip çıkmayı şirket politikası ve misyonu haline getirmiştir.

Başpınarlar ve Canpey imalatını günümüz teknolojisi, kalite anlayışı ve kalite yönetim sisteminin yanı sıra gıda güvenliği yönetimi ile sürdürmektedir. Avrupa normlarında ve üzerinde denilebilecek modern bir teknik ve teknolojiyle üretimini gerçekleştiren firmamız, peynir kültürümüzü ulusal bir marka olma vizyonuyla tanıtmaya devam ediyor.