Erzincan Tulum Peyniri

Geleneksel usüllerle, tam kıvamında Erzincan Tulum Peyniri Erzincan'daki Munzur Dağlarında otlayan, sağlıklı koyunlarımızın taptaze sütünden elde ettiğimiz geleneksel Erzincan tulum peyniri...

Taze sütten, hafif sarı renginde; yağı, tuzu, tadı tam kıvamında...

Aslını korumak için sadece koyun sütüyle üretiyor; tıpkı dedelerimizin köyde yıllardır uyguladığı usüllerle elde edip, vakumlayıp size gönderiyoruz.

Bu ürünün içerisinde bulunan kalsiyum, magnezyum ve protein miktarının da fazla olması Tulum Peynirini tüketmek için yeterli bir nedendir.

Ürünlerimizi 1 Kg, 2 Kg, 5 Kg, 25 Kg olarak gönderiyoruz.

KOYUN SÜTÜNDEN, LEZZETLİ!

Yalnızca Koyun sütünden yapılır. Geleneksel Erzincan tulum peyniri hem bu toprakların hem de dünyanın en lezzetli peynirlerinden biridir. Koyunlar ne kadar iyi beslenir, ne kadar iyi bir çiftlik ortamında yetişirlerse o kadar iyi süt verir; tazecik sütlerinin peynirleri de bir o kadar lezzetli olur. Munzur Dağlarında sağlıklı, özgür yetişen koyunlarımızın sütlerinden ürettiğimiz peynirleri size ulaştırıyoruz.

Lütfen siparişlerinizi teslim aldığınız andan itibaren, peynir çeşitlerini buzdolabında muhafaza etmeye özen gösteriniz.

Her Ürünümüzün Temelinde Sağlık, Doğallık ve El Emeği Var

%100Doğal

Erzincan Tulum Peyniri


WhatsApp Sipariş Hattı 0536 814 30 98

İletişim